Prečo využiť naše služby? - klikni pre viac informácií

Médiá

Tlačiť

APOLLO BUSINESS CENTER 1 OŽILO

(Zdroj: www.nextfuture.sk, 19.12.2014) 

Bratislavské Apollo 1 bolo otvorené už v roku 2005, no počas roka 2014 sa mnohé veci v budove zmenili.

Na budúci rok uplynie 10 rokov od otvorenia biznis centra Apollo 1, no práve rok 2014 bol pre budovu v súvislosti s obnovami priestorov či redizajnu loga akoby novým štartom. Od nového roka bude spustená aj nová webová stránka. Apollo 1, ktorého koexkluzívnym partnerom pri prenajímaní priestorov je realitno-poradenská spoločnosť CBRE, však v budúcnosti čakajú aj ďalšie zmeny týkajúce sa zatraktívnenia priestorov či výmeny navigačného systému.

Tlačiť

Bratislava poskytuje viac než 1,5 milióna štvorcových metrov kancelárskych plôch

(Zdroj: www.dnes.sk, 03.11.2014) 

Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. Ako uviedla realitno-poradenská spoločnosť CBRE, celkový dopyt bol takmer 75,1 tisíc metrov štvorcových, čo predstavuje medzikvartálny nárast o 270 percent a v medziročnom porovnaní až 290-percentný rast. 

Tlačiť

NA NÁKUPY!

(Zdroj: Forbes, 02.09.2014) 

Nákupné centrá začali na Slovensko prichádzať po roku 2000. Dnes patrí Bratislava veľkosťou obchodnej plochy na tisíc obyvateľov medzi európsky nadpriemer. A čoskoro pribudnú v hlavnom meste ďalšie. Čím si nás získali približuje Tomáš Hegedúš, šéf realitno-poradenskej spoločnosti CBRE Slovensko.

Tlačiť

Požiadavky na kancelárske priestory sa rôznia

(Zdroj: TRANSPORT a LOGISTIKA, 20.10.2014) 

Nájsť vhodné a vyhovujúce kancelárske priestory predstavuje zvažovanie rôznych atribútov, ktoré výber miesta ovplyvňujú. Medzi najdôležitejšie patria lokalita, finančné náklady, ale napríklad aj rozloha a zameranie spoločnosti, ktorá hľadá vhodné priestory.

Tlačiť

Dopyt po kanceláriách v Bratislave dosiahol rekordnú úroveň

(Zdroj: www.financnik.sk, 23.08.2014) 

Nájomná aktivita na bratislavskom kancelárskom trhu dosiahla v druhom kvartáli tohto roka rekordnú úroveň. Ako uviedla realitno-poradenská spoločnosť CBRE, celkový dopyt bol takmer 75,1 tisíc metrov štvorcových, čo predstavuje medzikvartálny nárast o 270 percent a v medziročnom porovnaní až 290-percentný rast. CBRE očakáva, že do konca roka 2017 pribudne na trh s kancelárskymi nehnuteľnosťami približne 200 tisíc metrov štvorcových, čím sa zvýši celkový objem o 14 percent.